Perspektywa kulturalna w Rusinowie

Rusinowo to nie tylko wspaniałe atrakcje. To również różnego typu imprezy kulturalne, w których warto samemu uczestniczyć będąc w tej miejscowości. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje i wywoła uśmiech na twarzy. Pierwszą propozycją są z pewnością wszelkie organizowane na szeroką skalę rajdy rowerowe. Uczestnicy mają do pokonania dość długą trasę, podczas której mogą obcować z przyrodą i podziwiać okoliczne widoki. Warto samemu spróbować swoich sił. Fajną przygodą jest również coroczne plażowe budowanie zamków z piasku. To wspaniały pomysł na spędzenie trochę czasu z rodziną, a najmłodsi również będą tą zabawą zainteresowani. Obowiązują dowolne formy i liczy się tu tylko pomysłowość. Trzecią imprezą, na której warto być jest Święto Ryby. Organizowane są wtedy pokazy wędkarstwa oraz przygotowywane różne smakołyki ze świeżo złowionych ryb. Poznamy ich gatunki występujące w okolicznych wodach, metody ich łowienia oraz skosztujemy pysznych dań. Czwartym wydarzeniem jest Kino na leżakach. To bardzo dobra inicjatywa nie tylko dla turystów ale także dla mieszkańców, którzy lubią oglądanie filmów. Po co w letni i gorący wieczór dusić się w sali kinowej skoro możemy wygodnie rozsiąść się na wygodnym leżaku i popijając zimny napój cieszyć się filmem. Impreza ta to niezapomniane przeżycie dla każdego.

Po takich atrakcjach na pewno każdy z nas będzie bardzo zmęczony. Baza noclegowa nas jednak nigdy nie zawiedzie i Rusinowo (jak inne miejscowości nad morzem) ma mnóstwo wspaniałych miejsc np. ➪tutaj. Jednym z nich jest „Ośrodek Kwiatu Paproci”. Jest to kompleks domków letniskowych, w których znajduje się część wypoczynkowa, jadalnie z tarasem oraz aneks kuchenny z czajnikiem, płytą kuchenną oraz kuchenką mikrofalową. Mieści się tu także łazienka z wygodną kabiną prysznicową. Właściciele obiektu zapewniają gościom komplet ręczników oraz zestaw pościeli. Przed domkami znajduje się ogród ze sprzętem do grillowania, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking. Na terenie ośrodka możemy pograć sobie w bilarda lub w tenisa stołowego. Okolica jest zielona i bardzo zachęca do aktywnego wypoczynku jak między innymi: wycieczki rowerowe lub piesze, jazda konna, kajakarstwo czy wędkowanie. Można tu spokojnie przyjechać z ukochanym zwierzakiem i nie są za to pobierane dodatkowo żadne opłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>